Strony WWW

 Dlaczego strona www?

Strona internetowa jest najbardziej nośnym medium jeśli chodzi o marketing w obecnych czasach. Zmiany nawyków wśród odbiorców, którzy większość czasu poświęcają na przeglądanie internetu niż oglądanie TV, utwierdzają w przekonaniu, że firma posiadająca intuicyjną stronę bogatą w treści zdobywa znaczącą przewagę nad konkurencją.

Projektowanie stron www

Strona internetowa jest obecnie  jedną z najlepszych form dotarcia do  klienta. Zaprojektowana z  pomysłem i intuicyjną nawigacją na pewno przyciągnie  potencjalnych klientów.

Jedną z wielu zalet posiadania strony internetowej jest fakt, iż użytkownik może odwoływać się do jej zasobów kiedy ma na to czas i chęci, nie jest związany żadnymi ograniczeniami oraz medium dostępu do informacji.

Przy projektowaniu uwzględniamy między innymi kilka czynników:

Dlaczego my ?

Profesjonalnym tworzeniem internetowych serwisów zajmujemy się od 2009 roku i przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie, które przydaje się praktycznie w każdym projekcie.Każdy klient wymaga indywidualnego podejścia co procentuje przy finalizacji dzieła. Staramy się aby finalny produkt spełniał wszystkie wymagania klienta pod względem jakościowym.

Jak przebiega proces tworzenia strony?

  1. Wstępny kontakt z klientem, omówienie początkowych założeń, koncepcji graficznych.
  2. Przedstawienie klientowi projektu graficznego (czas oczekiwania zależy od złożoności serwisu), ewentualne uwagi zlecającego. Na tym etapie akceptowalna jest całkowita zmiana designu.
  3. Po akceptacji projektu graficznego rozpoczynają sie prace związane z cięciem oraz programowaniem strony(php, jquery, html+css). Dopuszczalne są drobne korekty do projektu.
  4. Końcowa akceptacja ze strony klienta, ewentualne drobne poprawki.
  5. Odbiór końcowy oraz uścisk dłoni :)
  6. Do każdego zaprojektowanego przez nas serwisu udzielamy dożywotniej gwarancji.

Ile to kosztuje?

Cena uzależniona od złożoności serwisu, ale rozsądek to nasze podstawowe założenie w negocjacjach z klientem. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie według zastosowanych technologii przy projektowaniu.