Administracja - abonament

Administracja - wsparcie techniczne (opłata miesięczna)

Przez pierwszy miesiąc działania naszego serwera oferujemy Państwu bezpłatne wsparcie oraz pomoc techniczną.

Bezpieczeństwo serwera w dużym stopniu zależy od przeprowadzania częstych aktualizacji zainstalowanego oprogramowania. Oferujemy płatne wsparcie techniczne, oraz administrację serwerem/serwerami skonfigurowanymi przez naszą firmę. W ramach opłaty abonamentowej zobowiązujemy się do czuwania nad prawidłową pracą serwera, częstą aktualizację oprogramowania, oraz pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów w sieci LAN. W przypadku pojawienia się problemów, zainstalujemy dodatkowe oprogramowanie, lub przeprowadzimy analize ruchu sieciowego, która pozwoli zdiagnozować problem.

Ogromne doświadczenie jakim dysponujemy pomoże rozwiązać 99 % problemów w jak najkrótszym czasie, co pozwoli na jak najszybsze wznowienie działania usługi u Państwa klientów. Od ponad 2 lat administrujemy siecią w której pracuje ponad 3 tyś. komputerów. Jeśli zachodzi taka potrzeba doradzimy Państwu w doborze rozwiązań, jak i urządzeń jakie najlepiej będą się sprawdzały w Państwa sieci .

Dla klientów którzy decydują się na stałą współpracę z nami jesteśmy dostępni praktycznie

24/h,

jeśli wystąpią u Państwa w sieci jakieś problemy, awaria serwera, czy inne nieprzewidziane sytacje, sprawę traktujemy piorytetowo.